10 недоліків геймерського крісла

10 недоліків геймерського крісла

Крісло для комп’ютера – дуже важливий предмет інтер’єру, що забезпечує комфорт та сприяє збереженню здоров’я людини, яка тривалий час знаходиться у сидячому положенні. Видів таких стільців є багато і далеко не останнє місце за популярністю займає геймерське крісло. Його часто купають для підлітків, у дитячу кімнату, також ці меблі обирають поціновувачі комп’ютерних ігор. Однак, перед купівлею необхідно ознайомитися з усіма нюансами та особливостями ігрового крісла, щоб уникнути проблем та розчарувань. Адже неякісні моделі мають привабливий зовнішній вигляд, а разом з ним і багато недоліків.

1. Ергономічність

Більшість геймерских крісел дуже схожі на сидіння в гоночних болідах і спорткарах: мають ківшеподібну форму і забезпечують статичність. Для водія автомобіля під час гонки статичність необхідна, щоб не втратити керування на великій швидкості та крутих віражах. Але гонщики не сидять за кермом по 8-10 годин на добу, тоді як фанати комп’ютерних ігор проводять навіть більше часу в сидячому положенні. Тому додаткове знерухомлення, яке забезпечує особлива форма сидіння крісла для геймерів аж ніяк не на користь здоров’ю людини. Тож, якщо ви купуєте крісло для щоденного використання, варто обрати ергономічні моделі офісних стільців.

2. Дизайн крісла для комп’ютерних ігор

Оформлення стільця під сидіння автомобіля чи в стилістиці комп’ютерної гри здається привабливим доки його не розміщують у кімнаті. Справа в тому, що такий дизайн підходить далеко не під кожен інтер’єр, а класичний комп’ютерний стіл поряд з геймерським кріслом виглядає недоречно. Яскрава оббивка з кольоровими вставками та декором відразу кидається в очі в кімнатах в класичному, скандинавському, американському стилях. Тож, якщо ваш інтер’єр не в стилі лофт чи урбан, краще кілька разів подумати перед купівлею.

3. Максимально допустиме навантаження

Більшість ігрових моделей крісел розраховані на вагу до 100 кг. Таке навантаженні відповідає підлітковим офісним кріслам. Тобто для людини з комплектацією більше середньої знайти геймерське крісло досить складно, а якщо знехтувати цим параметром, термін експлуатації значно скоротиться – меблі можуть зламатися вже через місяць-два після купівлі.

4. Ширина сидіння

Візуально крісло для геймерів здається досить широким, але частину цієї площі займають бокові валики на спинці та сидінні, тож реальна ширина меблів значно менша і підходить далеко не для всіх, що підтверджують і відгуки користувачів.

5. Матеріали ігрових крісел

Оббивка з тканини не характерна для таких меблів – з текстилю можуть бути тільки вставки. Натомість виробники частіше за все використовують замінники шкіри, які не вбирають вологу, не пропускають повітря, а це загрожує подразненням шкіри. Від якості оббивки залежить і ціна готового виробу – чим вона нижча, тим якість гірша: за досить короткий час вона може потріскатися або облізти. Моделі з якісною оббивкою з натуральної шкіри коштують дорого і не завжди по кишені.

6. Низька якість механізмів нахилу

Виробники якісних офісних крісел розробляють унікальні механізми нахилу для кожної окремої моделі, тоді, як для геймерських стільців використовують базовий механізм, який працює за принципом крісла-гойдалки. Його недолік полягає в тому, що під час нахилу ноги втрачають опору і строюється додаткове навантаження на спину. У моделях з підставкою для ніг цю проблему частково вирішено, але така опція є далеко не у всіх крісел.

7. Бідна» комплектація геймерських крісел

Пластикова хрестовина, пластикові коліщата, бюджетні наповнення та каркас характерні для недорогих ігрових крісел. Такі складові не розраховані на тривале щоденне користування, тому швидко ламаються, а знайти запасні частини для ремонту – завдання не з простих. Звісно, далеко не всі виробники використовують дешеві матеріали, але вартість їхньої продукції відповідає наповненню.

При цьому крісла-автосидіння обладнують додатковими декоративними функціями: особливо популярні зараз моделі з підсвіткою. Але доцільність таких декорацій сумнівна.

Крісло для ігор купити київ

8. Підлаштування під індивідуальні особливості

Характерна форма сидіння і спинки у вигляді «ковша» обмежує можливість налаштування крісла під особливості тіла, а подушки для підтримки спини та шиї часто не регулюється по висоті і можуть не відповідати зросту: подушка під шию, наприклад, буде на рівні голови.

9. Великі габарити

Усі крісла для геймерів досить великі: і популярні моделі, які коштують недорого, і якісні дорогі. Тож перед купівлею варто обрати місце встановлення та оцінити його габарити, щоб меблі там помістилися і на них було зручно сидіти. При цьому обов’язково зверніть увагу на висоту столу та максимальну і мінімальну висоту крісла, щоб коліна під час сидіння не впиралися в стільницю і були під оптимально зручним кутом.

10. Ціна геймерського крісла

Хороше крісло для комп’ютерних ігор не може коштувати дешево, оскільки ви платите не тільки за привабливий зовнішній вибір, а й за надійні механізми, регулювання, якісну оббивку та наповнення. І чим вони кращі, тим дорожче коштують меблі.

Безумовно, вибір на користь популярних геймерських крісел чи актуальних офісних моделей залежить виключно від уподобань користувачів, але ми рекомендуємо зважити всі «за» і «проти» та отримати кваліфіковану консультацію наших менеджерів, перед тим, як зробити замовлення в інтернет-магазині. Адже від цього залежить не тільки ваш комфорт, а й самопочуття та здоров’я.

2021-04-02
наверх
к
о
ш
и
к
Кошик порожній