В зв'язку з нестійким курсом, реальні ціни можуть відрізнятись!

Доставка

Ми пропонуємо доставку перевізником Нова пошта, що дає можливість замовити наші меблі практично у всі найвіддаленіші куточки України. Ви маєте можливість  оформити доставку на зручне для вас вантажне відділення Нової пошти (до 1000кг) або замовити кур’єрську доставку до під’їзду вашого будинку.

Крім того, під час оформлення замовлення, ви можете обрати «Альтернативний спосіб доставки», додатково вказавши в коментарях зручний для вас спосіб доставки, адресу доставки та бажаного перевізника. Наші менеджери  врахують ваші побажання, перевірять можливість використання даного способу доставки та зв’яжуться з вами для погодження деталей.

Вартість доставки оплачується замовником перевізнику при  отриманні товару.  На ваш запит, наші менеджери можуть перевірити та озвучити попередню вартість доставки або надати інформацію для самостійного прорахунку.

Важливо: всі замовлення перед відправкою перевіряються та страхуються на повну вартість, тому під час отримання замовлення  Покупець повинен розкрити упаковку і перевірити товар на предмет комплектації, відсутності браку або пошкоджень. Якщо є які-небудь недоліки або пошкодження, Покупець спільно з представником служби доставки складає відповідний Акт, де в обов’язковому порядку вказує всі дефекти і додатково фотографує всі ушкодження. . Згідно Акту  Покупець має право вимагати від перевізника  відшкодування  часткової або повної вартості замовлення. Если вы не выполнили пользователя нами действия, претензии о рекламации товара не принимаются.

 

 

 

 

наверх
к
о
ш
и
к
Кошик порожній