Доставка

Ви можете обрати зручний для вас спосіб доставки по Україні:

 доставка на склад  перевізника  (Нова Пошта, Делівері, Інтайм, Автолюкс) , адресна оставка перевізником або самовивіз.

Вибираючи спосіб доставки транспортною компанією, зверніть увагу на те, чи є представництво цієї компанії у Вашому місті. Послуги транспортних компаній з доставки замовлення Ви оплачуєте на місці, при його отриманні.

Дату відправлення посилки, номер декларації, а також суму до оплати за послуги перевізника вам повідомить наш менеджер після відправлення замовлення. Доставлений вантаж зберігається на складі транспортної компанії, одержувач може забрати його в будь-який зручний час (в режимі роботи перевізника). Додатково Ви можете замовити доставку за адресою у Вашому місті. 

Важливо: всі замовлення перед відправкою перевіряються та страхуються на повну вартість, тому під час отримання замовлення  Покупець повинен розкрити упаковку і перевірити товар на предмет комплектації, відсутності браку або пошкоджень. Якщо є які-небудь недоліки або пошкодження, Покупець спільно з представником служби доставки складає відповідний Акт, де в обов’язковому порядку вказує всі дефекти і додатково фотографує всі ушкодження. . Згідно Акту  Покупець має право вимагати від перевізника  відшкодування  часткової або повної вартості замовлення.

Доставка меблів по місту Рівне     

Вартість доставки по м. Рівне -  150грн. За умови наявності замовленого товару, доставка здійснюється протягом 3 робочих днів. Безкоштовна доставка до під’їзду по м.Рівне здійснюється на протязі 3 робочих днів при покупці на суму від 15 тисяч гривень. Занесення та зборка меблів в квартиру розраховується та  оплачується додатково.

Самовивіз можливий зі складу в м.Рівне.

 

 

 

наверх
к
о
ш
и
к
Кошик порожній