Геймерське крісло – стильне доповнення комп’ютерного столу

Геймерське крісло – стильне доповнення комп’ютерного столу

Згадайте, як часто у вас болить шия чи поперек під час багаточасових кіберспортивних турнірів. Напевне, ви сидите прямо в ліжку, або за комп’ютерним столом, та стілець дуже незручний.

Геймерське крісло – ось, що допоможе зберегти правильну поставу, позбавить від постійного дискомфорту в хребті та шиї, а також сприятиме кращій концентрації на процесі гри.

Як правильно підібрати ортопедичне крісло для геймера  

Чим більше часу ви проводите перед монітором, тим краще потрібно піклуватись про своє здоров’я. Тому при купівлі геймерського крісла, зверніть увагу на наступні характеристики:

anatomia_gejmerskogo_kresla

  • Конструкція. Якісне гральне крісло повинно максимально забезпечувати комфорт при сидінні, зменшуючи навантаження на поперек, шийний та грудний відділи хребта, та навіть сідничні м’язи. Це досягається завдяки ергономічній формі, зручним підлокітникам та підголівнику, бічній підтримці, що не дає випасти з крісла під час активної гри. Деякі моделі комплектуються поперековим валиком, знімним упором під шию, додатковою підставкою для ніг, щоб їх можна було покласти в горизонтальному положенні, та іншими «примочками».
  • Регулювання висоти в кріслі за допомогою пневмопатрону (газліфт), зміна кута нахилу спинки навіть до 180 градусів та наявність механізму гойдання – невід’ємні складові сучасних топових геймерських крісел. Зазвичай гойдальний механізм Tilt витримує навантаження до 150 кг, що допомагає розслабитися в перерві між чемпіонськими боями чи виконанням завдань керівника.
  • Регулювання підлокітників. В геймерському кріслі це один з невіддільних атрибутів. Краще за все, коли підлокітники регулюються по висоті, куту нахилу, відстані від спинки. В бюджетних моделях ці елементи зазвичай залишають статичними.
  • Матеріали. Надайте перевагу моделям з металевим каркасом (що особливо важливо для користувачів з великою вагою), обирайте міцний оббивний текстиль (гарно пропускає повітря та не дає спині запітніти), якісний шкірозамінник або шкіряне крісло з вентильованою спинкою (легко видалити майже будь-які забруднення та пил). Наповнювач краще обрати пінний. Щодо хрестовини – вона має бути з металу або посиленого пластику з прогумованими колесами, які не дряпають підлогу та плавно пересуваються по периметру кімнати.
  • Дизайн. Частіше за все дитяче комп’ютерне крісло має яскраве агресивне забарвлення та фігурну спинку, та в наш час вже і дорослі можуть обирати моделі не тільки чорного кольору, але й з червоними, білими, блакитними вставками та плавними формами.

kreslorejser_s_podnozkojkryslo_ekstrim

Що цікаво, геймерське крісло вподобали не тільки хлопці та чоловіки, але й дівчата, адже кібержиття захоплює різні вікові категорії людей незалежно від їх статі.

При виборі геймерського крісла звертайте увагу не тільки на його функціонал, але й на звичайні розміри: висоту, ширину, глибину посадки. Особливо ці параметри важливі для людей з занадто високим/малим зростом або з великою масою тіла.

Де купити комп’ютерне крісло за кращою ціною?

Якщо ви шукаєте геймерське крісло з кращим функціоналом за доступною вартістю, придивіться до асортименту інтернет-магазину Асорті. Ми зібрали чудові функціональні моделі, що не тільки комфортні, але й можуть стати яскравим доповненням інтер’єру вашої кімнати.

Крім того, ви можете купити офісне крісло як для геймера та завдяки його ергономіці покращити свою працездатність на роботі.

Як зробити правильний вибір комп’ютерного крісла для підлітків чи дорослих, підкажуть кваліфіковані консультанти нашого сайту та магазину в м. Рівне. Чекаємо на ваші замовлення з любого куточку України.

2020-08-10
наверх
к
о
ш
и
к
Кошик порожній