Інтер'єр 2019 року: новинки дизайну квартир і будинків

Інтер'єр 2019 року: новинки дизайну квартир і будинків

Модні інтер'єри 2019: арт-деко виходить на сцену.

Одному із самих надихаючих стилів, розкішному і гламурному арт-деко пророкують посилення позицій. Скандинавський стиль відступає на другий план, звільняючи територію для шику, яскравих кольорів і занижених меблів. Це стосується оформлення не тільки квартир, але готелів, ресторанів, барів.

Характерні риси оновленого стилю:

  • розкішні оксамитові матеріали;
  • укрупнені орнаменти на шпалерах;
  • повторення геометричних візерунків в оздобленні стін, меблів, світильників, штор;
  • комбінація насичених кольорів (синіх, помаранчевих, зелених, золотих) зі строгими чорно-білими фарбами;
  • включення складних рожевих відтінків;
  • комбінація темних дерев'яних панелей з орнаментальними шпалерами;
  • поєднання в оформленні санвузла чорно-білої плитки і латуні.

 molster

Колір в інтер'єрі 2019 року

Міжнародні виставки дизайну і декору в Мілані, Берліні, Парижі задають інтер'єрні переваги на наступний рік. Свій внесок вносять і світові виробники оздоблювальних матеріалів.

Впливовий бренд Dulux (випускає лакофарбову продукцію преміум-класу з 30-х років минулого століття) спільно з групою експертів - дизайнерів, проектувальників, архітекторів - щорічно називає колірну домінанту, яка найбільш повно відповідає настрою часу.

Головний колір 2019 року в інтер'єрі за версією Dulux - "пряний мед" (Spiced Honey).

Це теплий карамельний відтінок, який може приймати деревне, піщаний, бурштиновий забарвлення. Він затишний і заспокійливий, стимулюючий і енергійний - в залежності від освітлення і сусідній палітри. Багаті карамельні тони роблять кімнату візуально тепліше, тому добре підходять для створення традиційного стилю. А в поєднанні з білою обробкою або білими меблями набувають більш сучасного звучання.

Модні кольори 2019: п'ятірка нейтралів

Нейтральні відтінки потрібні в дизайні для фону і посилення акцентів. У майбутньому сезоні експерти прогнозують особливу популярність ось цих п'яти фарб.

1. Французька ваніль

Жовто-кремового відтінку додає в кімнату відчуття сонця. Чудовий колір, щоб збільшити приміщення без вікон (наприклад, маленьку ванну) або підтримати світловий ефект і без того яскравого простору. Добре підійде для оформлення дитячої, кухні, вітальні, спальні.

2. М'ята

Світлий м'ятний відтінок надає розслабляючу дію на психіку, не випадково його використовують як додатковий колір для червоного. Приємно виглядає у вітальнях, спальнях і ванних кімнатах.

3. Лісовий горіх

Світлий коричневий відтінок фундука задає спокійний емоційний фон і теж допомагає розширити приміщення візуально. Гарний модний колір для віталень.

4. Сіро-зелений

Включати в інтер'єр відтінки зеленого - тенденція 2018 року, яка продовжить бути актуальною. Сіро-зелений освіжає і надихає, на його тлі вигідно виділяється біла, блакитна, бежева меблі.

5. Теплий сірий

Куди ж без фаворита нейтральної палітри? Простий, м'який відтінок виручить тих, хто не любить яскраві кольори. Прекрасне рішення для віталень і спалень, причому як в монохромному, так і контрастному варіанті.

Червоний і фіолетовий - на зміну рожевому

Серед модних кольорів в інтер'єрі 2019 року можна назвати також червоно-фіолетовий спектр.

За прогнозами експертів він замінить прохолодний рожевий, популярний в нинішньому сезоні.

Широта спектра універсальна і дозволить задовольнити протилежні естетичні запити: від пошуку сильних емоційних переживань в червоній гамі до прагнення до умиротворення і самосозерцанию в оточенні фіолетових тонів.

2019-04-22
наверх
к
о
ш
и
к
Кошик порожній