Конференц крісла в офісі - актуальність та зручність

Конференц крісла в офісі - актуальність та зручність

Сучасні офіси відрізняються прагненням до створення комфортних умов праці співробітників, а один з видів цієї роботи полягає у проведення масових бізнес-заходів: конференцій, брифінгів, нарад, переговорів з партнерами. Для проведення цих заходів зазвичай обладнують окреме велике приміщення – конференц-зал. Його оформленню варто приділяти багато уваги та навіть краще доручати професіоналам, адже кольори, стиль, освітлення напряму впливають на працездатність людини та схильність до прийняття важливих рішень. Не останнє місце під час оформлення посідає правильний вибір меблів, які забезпечують зручність і створюють необхідну робочу атмосферу.

Меблювання конференц-залу: столи та конференц-крісла

Облаштування залу для проведення зборів і конференцій буває двох типів:

 • з великими прямокутними, овальними чи круглими столами для конференцій і компактними стільцями;
 • зі сценою, подіумом чи трибуною для виступаючих і стільцями для глядачів, учасників конференції.

Відповідно, у першому випадку важливо, щоб стільці для зборів були компактними, легкими, щоб їх без проблем можна було відставити. У другому випадку, коли офісні столи відсутні, особливо важливий комфорт. Тому часто купують не просто звичайні крісла для конференцій, а стільці зі складним столиком, щоб можна було розкласти папери, робити нотатки, поставити нетбук чи планшет.

Стілець з пюпітром дозволяє облаштувати зручне і компактне робоче місце на зборах, брифінгах та ділових заходах з великою кількістю учасників.

Загалом до меблів для конференц залів висувають ті ж самі вимоги, що й до офісних стільців:

 • комфортні сидіння і спинка з м’якою оббивкою;
 • надійна стійка конструкція;
 • стриманий практичний дизайн, який не відволікає увагу.

Також бажано, щоб стільці були з підлокітниками – на них зручніше сидіти, якщо захід триває кілька годин. Для великих конференцій не зайвими будуть і розкладні стільці.

крісла для конференцій купити київ

Види крісел для конференц-залу

Попри загальні вимоги до цього виду офісних меблів, під час купівлі стільців, можна зіткнутися з проблемами вибору, адже існує багато видів конференц-крісел.

 1. За матеріалом оббивки: текстиль вважається найпоширенішим, адже коштує він недорого, при цьому є багато варіантів тканин за кольором та текстурою. На другому місці за популярністю – шкірзамінник або екошкіра. Така оббивка стійка до забруднень – її легко очистити вологою серветкою. Натуральна шкіра для офісних стільців застосовується нечасто, адже відрізняється високою вартістю. Також останнім часом набирають популярність меблі для персоналу із щільної міцної сітки.
 2. За конструкцією ніжок. Класичний варіант – чотири металеві або дерев’яні ніжки. Не менш актуальні офісні крісла з ніжками-полозами із металу або дерева. Ці моделі стійкі і надійні, а ніжки не дряпають підлогове покриття і мають стильний вигляд.
 3. Стаціонарні або розкладні. Стаціонарні моделі чудово підходять для меблювання залу для конференцій та переговорів, а от розкладні можна купити в магазині меблів, якщо приміщення використовують для проведення різних заходів і часто стільці треба повністю прибирати. Ідеальний варіант: придбати необхідну кількість крісел, які будуть використовувати регулярно і мати про запас ще й розкладні стільці.

Крісла в переговорну купити

Не можна однозначно сказати, який вид буде кращим: з текстилю чи шкірзаму, на ніжках чи полозах, стаціонарний чи розкладний, адже все залежить від особливостей ділових заходів, частоти використання меблів, особистих уподобань та стилю оформлення приміщення. Але перед купівлею можна ознайомитися з ключовими порадами, щоб зробити правильний вибір.

Нюанси вибору конференц-крісел

 1. Надійність конструкції: основу крісел виготовляють з дерева або металу. Якщо вона металева, зверніть увагу на товщину та покриття, якщо дерев’яна – на породу дерева. Часто виробники вказують максимально допустиме навантаження – не ігноруйте цей показник.
 2. Якість оббивки можна оцінити за кількістю циклів Мартиндейла – тест на стирання меблевої тканини і шкірзамінника під час механічного впливу. Бажано, щоб мінімальне число циклів було від 25 тисяч. Тоді стільці для конференцій довгий час не втрачатимуть привабливого зовнішнього вигляду.
 3. Оформлення. Щодо кольору, то найпопулярнішими є чорний та сірий – вони універсальні і на них менш помітні забруднення, також можна придбати стільці у кольорах фірмового стилю компанії. Щоб зал для переговорів та конференцій мав презентабельний вигляд, краще щоб всі меблі були в одному стилі та палітрі. Наприклад, якщо ви використовуєте одночасно стаціонарні та розкладні моделі стільців – купіть їх з однаковою оббивкою, що загальний вигляд був цілісним.
 4. Конструктивні моменти: підлокітники доречні для крісел, які використовують без столу – на них можна спертися і сидіти буде зручніше, а от за круглим столом вони навпаки можуть створювати дискомфорт і заважати учасникам зборів. Теж саме стосується і пюпітрів – вони будуть недоречними для актової чи концертної зали, але стануть в нагоді на тренінгу чи брифінгу.

Великий асортимент крісел для конференцій чекає на вас в інтернет-магазині меблів «Асорті». Наші менеджери радо допоможуть вам вибрати меблі для конференц-залів, також у нас можна придбати театральні крісла для меблювання глядацької зали за доступною ціною.

крісла для зборів купити київ

2021-04-21
наверх
к
о
ш
и
к
Кошик порожній