Меблі для школярів

Меблі для школярів

Поговорімо про те, як купити меблі для школярів

З того самого моменту, як дитина пішла в школу, перед батьками  постає проблема облаштування  і покупки  дитячого куточка. Для маленьких дітей можна купити парту і стільчик, які регулюються по висоті. Для дітей старшого слід створити більш просторе робоче місце  з додатковими поличками та системами зберігання. Так як, в сучасному світі без комп'ютерів і ноутбуків не обійтися, слід подбати  про додаткові полички для клавіатури, монітора і системного блоку. Отже, давайте поговорімо про сам процес вибору меблів для школярів: дитячої парти, шкільного куточка, письмового столу.

ditaci_stoli

Пам'ятайте про те, що дитячі меблі повинні відповідати певним санітарно-гігієнічним нормам і вимогам. При їх виробництві повинні використовуватись  безпечні та екологічно чисті матеріали. Важливо що меблі не повинні приносити незручності під час її експлуатації. Всім хочеться відчувати себе в кімнаті добре і затишно, а дітям особливо. Кожен день після важких навчальних годин дитині потрібно емоційна розрядка. Тому вибрані  ​​меблі мають відповідати інтересам  і смакам маленького творця. Це є дуже важливою частиною, адже  саме за уроками і за комп'ютером дитина проводить найбільше часу.

robocee_mesto

Головними компонентами робочої частини дитячої кімнати є саме стіл і стілець, а краще два стільці: для дитини і батьків. При підборі стільця врахуйте той факт, що стілець не повинен порушувати дитячу поставу. Краще звичайно купувати підйомні офісні стільці на коліщатках. В даному випадку це позбавить вас від частих покупок даного типу меблів. Дитина буде рости і під відповідне зростання можна легко  відрегулювати висоту стільця. Спинка стільця повинна бути м'якою і обтічної, щоб чітко повторювати контури спини дитини.

ditskaa_parta

Стіл також має бути практичним. Ніяких гострих кутів, особливо в молодших  класах, коли діти найбільш енергійні і грайливі. Завжди пам'ятайте про безпеку! Бажано, щоб відсік для монітора був навпроти стільця, а не збоку, інакше з часом може порушитися постава. Слідкуйте і за висотою столу. Для комфортного правильного навчання  стіл повинен розташовуватися так, щоб стільниця  була трохи нижче грудей. В сучасних меблевих магазинах дуже багато різноманітних за текстурою і кольором дитячих меблів.  Слідкуйте за порадами в наших статтях, щодо вибору письмових столів та дитячих стільців. 

stol_transformer

Сподіваємося, вони дозволять купити дитячі меблі, які будуть радувати вашого малюка і вас довгі роки, а консультанти інтернет магазину Асорті допоможуть зорієнтуватись в різноманітті асортименту.

 

2020-05-10
наверх
к
о
ш
и
к
Кошик порожній