Вдала організація офісного простору – шлях до успіху вашого бізнесу.

Вдала організація офісного простору – шлях до  успіху вашого бізнесу.

Правильний вибір  меблів є ключем до створення ефективного офісного простору, який приваблює потенційних клієнтів і стимулює співробітників щодня. Сьогодні на ринку існує величезний вибір офісних  меблів, тому завдання оптимально та якісно  облаштувати робочі приміщення, може  виявитися досить тривалим та складним.   

Кілька корисних порад, які допоможуть прийняти рішення при оформленні офісу.

Простір

zag01

З кількома людьми, які працюють разом в одному місці, ваш офіс може швидко стати хаотичним і захаращеним. Тому, рекомендується інвестувати в хороші стелажі для зберігання документів і меблі відповідного розміру, особливо в невеликих офісах, де простір дещо обмежений. Це не тільки гарантує, що співробітники можуть вільно переміщатися, але також означає, що офіс  буде виглядати акуратно і організовано, як і повинно бути на будь-якому професійно облаштованому  робочому місці. Більш того, багатофункціональні офісні.меблі стають все більш популярними і можуть виявитися цінним доповненням до будь-якого офісу, забезпечуючи економічно ефективний спосіб вирішення пов'язаних з простором проблем. Як приклад можна навести: столи, які можна використовувати для зберігання важливих документів, а також сучасні варіанти крісел, стільців та столів з вбудованими зарядними пристроями USB. 

Продуктивність

bizceed_office

kv01

img_proj (1)

Співробітники з більшою ймовірністю будуть продуктивніші, якщо працюватимуть у надихаючих сучасних офісах з великою кількістю домашніх зручностей. Багато  робочих місць тепер мають зони відпочинку, які, по суті, є зонами, віддаленими від основного офісного простору, і можуть включати м'які меблі, книги і острівки з  напоями. Ці «зони відпочинку» дозволяють співробітникам займати кілька хвилин тут і там, щоб відволіктися і відпочити, що корисно, оскільки коротка перерва щогодини забезпечує більшу віддачу персоналу.

Якість 

Регулярна заміна офісних меблів є дороговартісною і порушує нормальну роботу, тому доцільно інвестувати в високоякісні, довговічні вироби, які витримують випробування часом. 

Зручність   

У  типовій офісній обстановці ваші співробітники більшу частину свого дня проводять за робочим столом, тому вкрай важливо, щоб їм були надані зручні та ергономічні стільці і письмові столи, що стимулюють працювати з більшою віддачею. Існує безліч фантастичних, ергономічних офісних стільців і столів за розумними цінами, з яких можна вибирати,  щоб ваші співробітники залишалися максимально щасливими і здоровими протягом всього робочого дня. 

Стиль 

cnbkm

При виборі оптимальної комплектації вашого робочого простору стиль, безумовно, є важливим фактором і буде відігравати велику роль у тому, як люди сприймають вашу організацію. Ви можете  вибрати меблі, які добре поєднуються з існуючим декором і кольоровою гамою, при цьому дотримуючись вимог, щоб вони відповідали вашим основним цінностям.  

size_60079118_s_1

Сучасні офісні меблі представлені  в  химерних кольорах і дизайні або, може бути, щось більш традиційне; ключ в тому, щоб вибрати стиль, який відображає унікальну індивідуальність вашого бренду і культуру вашої компанії.  Професійні консультанти салону меблів "Асорті", враховуючи ваші  побажання та специфіку роботи,   допоможуть обрати оптимальні рішення, а дизайнери  підготують візуалізацію обраних комплектів меблів у просторі  ваших приміщень.

2019-05-31
наверх
к
о
ш
и
к
Кошик порожній