Як вибрати комод?

Як вибрати комод?

Поговорімо про те, як купити комод

Комод характеризується місткістю і мобільністю. Його можна встановити в приміщенні будь-якого розміру. Зазвичай він невисокий, тому комфортний в експлуатації як для літніх людей, так для малюків. Його можна використовувати в якості шафи, також можна повісити над ним дзеркало, що може перетворити його в туалетний столик. Підібрати потрібний варіант буває зовсім непросто, модні течії змінюють одна одну, а дизайнери постійно представляють нові ідеї. Будь-які якісні меблі повинні бути функціональними, комфортними і гранично поєднуватися зі стилістикою навколишнього простору. Отже, давайте поговорімо про те, як купити комод.

Різновиди комодів

комоди відрізняються між собою, в першу чергу, конфігурацією і габаритами. Найбільш маленькими вважаються варіанти з двома  ящиками. Можна купити як низький комод в османському стилі, так і компактну етажерку для невеликих кімнат, яку часто можна використовувати в якості підставки для телевізорів. Буває, що у них висувні ящики зовсім відсутні, вони оснащені тільки спеціальними полками. Невеликі комоди часто ставлять в спальнях замість тумбочок, вони не зобов'язані бути з одного комплекту з ліжком і шафою, але, звичайно, повинні поєднуватися з ним.

 komod_9komod_8


Самим популярним  комодом є модель  з трьома  або чотирма висувними ящиками. Він відрізняється місткістю,  та може ефектно доповнити інтер’єр кімнати,  як в класичному стилі та і в стилі хай тек. Бажаєте, щоб покупка стала родзинкою спальні? Тоді влаштуйте поверх неї цікаву композицію за допомогою світильника або стильної вази, а також картин або фотографій. Великий  комод на п’ять  шухляд може замінити справжню шафу, але візуально він дуже тяжкий. Приховати цей ефект дозволить вузька модель з тією ж кількістю ящиків. Вона виглядає більш граціозно і до того ж візуально збільшує висоту приміщення.

komod_10komod_7komod_6


Колір

Зараз зазвичай віддають перевагу двоколірним варіантам комодів  - з поєднанням  темної і світлої половинок. Вони прекрасно поєднується з аналогічними за кольором ліжками і шафами. Комоди самі по собі досить масивні. Тому чим він темніший, тим імовірніше, що ваш погляд буде постійно «чіплятись» за нього, а якщо вся решта меблів в кімнаті темна, то загальна картинка може вийти занадто похмурою. У такій ситуації абсолютно нормально купити цей елемент контрастно-світлого кольору по відношенню до решти меблів. Немає ніяких проблем, якщо всі меблі темні, а комод - світлий. Отже, комод може бути контрастно-світлим щодо решти меблів, якщо:всі меблі великі і темні;кімната невелика, а меблів багато;кімната невелика, меблі в класичному стилі і темна; кімната дитяча. Якщо меблі ні світі, ні темні, то краще комод підбирати точно в їх колір.

 komod_3komod_2

 Матеріали

Для виробництва комодів  застосовуються найрізноманітніші матеріали: від бюджетної  деревно-стружкової плити  (ДСП) до дорогого масиву дерева. Для класичних інтер’єрів підходить  масив дерева або поєднання ДСП та МДФ з імітацією натурального дерева. Для інтер'єрів у стилі Hi Tech віддають перевагу комодам  з скляними вставками  глянцевим ДСП. Комод - це практичний, привабливий і функціональний виріб для будь-якої квартири або будинку.

komod_4komod_5

Сподіваємося, наші поради дозволять придбати комод, який буде радувати вас довгі роки, а консультанти інтернет магазину Асорті допоможуть зорієнтуватись в різноманітті асортименту.

2020-05-09
наверх
к
о
ш
и
к
Кошик порожній