Письмовий стіл – основа якісного робочого простору

Письмовий стіл – основа якісного робочого простору

Письмовий стіл – основа якісного робочого простору

За статистикою 90% учнів після закінчення шкільного навчання мають викривлення постави. Практично кожен офісний працівник, який проводить понад 8 годин за робочим столом, страждає від болей в спині. Якщо ви хочете почувати себе прекрасно щодня та дбаєте про здоров'я своїх дітей – дотримуйтесь наших порад, як правильно вибрати робочий стіл.

Головні критерії вибору 

В першу чергу, при виборі письмового столу, зверніть увагу на його функціональність та зручність.

Обираючи висоту столу, відштовхуйтесь від зросту людини, для якої він призначений. Зазвичай, висота комп’ютерного столу для дорослої людини складає 75 см. Це зроблено з урахування на середній зріст чоловіка (175 см) та жінки (162 см). Якщо потрібно обрати робоче місце для занадто високої або низької людини, розрахунок роблять за формулою: ваш зріст * 75 см / 175 см = висота стола

Якщо мова йде про дитячий стіл, то краще віддати перевагу моделям з можливістю регулювання висоти ніжок та кута нахилу стільниці. Такий функціонал мають парти-трансформери з високим ступенем ергономічності та безпеки.  За формою робочі столи можуть бути:

  • прямокутні;
  • кутові;
  • заовалені.

Оптимальний розмір робочої зони має бути від 70 * 70 см. Завдяки додатковим зонам зберігання (шафки, полиці, надставки) ви з легкістю розташуєте необхідні речі під рукою, але вони не будуть заважати вам працювати або навчатись. При цьому офісний стіл краще обрати з великою стільницею, що здатна вмістити оргтехніку (принтер, факс, телефон тощо).

Коли ви обираєте стіл для школяра, купити краще цей предмет меблів з закругленими кутами, аби дитина не травмувалась. 

c0acfdd381e878836e8becd2d41dd03a

Матеріали

Найчастіше робочі столи для офісів, шкіл та дитячих кімнат виготовляють з ДСП або МДФ. Сумлінні виробники використовують високоекологічні матеріали, тому ви можете не турбуватись про їх безпечність для здоров’я сім’ї та колег.

З огляду на презентабельність та довговічність столу, іноді його роблять з масиву натурального дерева (особливо для кабінету керівника). Але при всій величності та багаторічному строку служби, вартість дерев’яного столу доступна не кожному, вага достатньо велика, а мобільність – відсутня. 

Щодо покриття стільниці – воно буває як матове, так і глянцеве. А кольорова гама зазвичай дуже широка: від стандартних кольорів різних порід деревини до яскравого забарвлення.

Каркасом може слугувати як плита МДФ, ДСП, так і сталева рама, металеві опори або їх поєднання.

kutovij_stile6f2469394d545dd03554d77d269278b

Фурнітура

Усі висувні механізми, ручки та кріпильні елементи мають бути виготовлені з якісних металів. Тільки в цьому разі ящички будуть гарно відкриватися, а стіл в цілому – тримати необхідне навантаження та форму протягом багатьох років. 

b523326d31cb4806d196c6610dbb8321

Дизайн

Якщо ви бажаєте купити письмовий стіл для офісного приміщення в стилі «лофт», віддайте перевагу стільниці сірого, чорного, білого кольору з металевим каркасом. Найчастіше моделі виготовлені в стилі «класика» та «модерн», що роблять їх універсальними майже під будь-який дизайн кабінету або кімнати.

60f8563163c7ed28b1adcdb7c48dae75

Для підлітків радимо обирати комп’ютерний кутовий стіл з надставками та тумбами. По-перше, він чудово розв’язує проблему маленького розміру кімнати, по-друге, є дуже функціональним, по-третє, у вашої дитини буде відчуття власного простору.

Пам’ятайте, що правильний вибір письмового столу є запорукою продуктивної роботи та гарного настрою. Також в нашому інтернет-магазині ви можете обрати стілець або зручне офісне крісло, що допоможуть підвищити комфорт перебування на робочому місці та збережуть ваше здоров’я.

2020-06-21
наверх
к
о
ш
и
к
Кошик порожній